Ocieplenie dachu pianką PUR

Dach to najbardziej wyeksponowana część budynku, przez którą może uciekać od 10% do nawet 25% całego ciepła. Jeśli wybierzesz niewłaściwy materiał izolujący, szybko odczujesz to w sezonie grzewczym w postaci wysokich rachunków i obniżonego komfortu mieszkania. Zimą w domu będzie nieprzyjemnie chłodno, a latem uporczywie gorąco. By do tego nie dopuścić, zastosuj izolację termiczną pianką poliuretanową.

Dlaczego warto wybrać piankę poliuretanową do ocieplenia dachu?

Pianka PUR to nowoczesna technologia, która jest obecnie najlepszym, dostępnym systemem do ocieplenia dachu. Pianka poliuretanowa charakteryzuje się właściwościami, które obniżają zużycie energii do utrzymania optymalnej temperatury w pomieszczeniach. Dzięki temu płacisz niższe rachunki za ogrzewanie, a inwestycja w termoizolację zwraca się już po 3-4 latach.

Dlaczego pianka PUR to najlepsze ocieplenie dla domu i zdrowia?

Izolacja natryskowa pianką PUR jest pozbawiona mostków termicznych, co w praktyce oznacza, że w domu łatwiej utrzymać ciepło. Wpływa na to także dokładność wyizolowania budynku przez pokrycie całej powierzchni i wszystkich szczelin, które nie pojawiają się nawet po latach od montażu.

Co więcej, pianka poliueratanowa jest obojętna dla zdrowia. Jest to materiał bezzapachowy, niepylący oraz hipoalergiczny, więc sprawdza się nawet w domach, w których mieszkają alergicy.

Szybki montaż nawet w trudnych warunkach atmosferycznych

Izolację natryskową wykonujemy nawet w ciągu jednego dnia. Jest to więc najszybszy sposób montażu przy jednoczesnym zachowaniu precyzji i wysokiej jakości.

Pianka PUR nie wymaga poprawek nawet po kilkudziesięciu latach. Kiedy budujesz i ocieplasz dom, chcesz, by zastosowane technologie były solidne i nie trzeba było poprawiać poszczególnych prac. Pianka poliuretanowa zapewni Ci spokój, bo nie wymaga uszczelniania nawet po dekadach od montażu. Izolacja jest odporna na działanie wody, wilgoci, odkształcenia, nie ulega uszkodzeniom, a także działaniu insektów i gryzoni.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

[]
1 Step 1
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder