Wybierz energooszczędną i przeciwwilgociową izolację fundamentów pianką PUR

Budowa domu energooszczędnego powoli przestaje być nowinką i coraz częściej staje się świadomym wyborem inwestorów. Nowoczesne technologie budowlane umożliwiają bowiem zminimalizowanie zużycia energii, dzięki czemu zmniejszają się także koszty utrzymania. Dom energooszczędny to jednak nie tylko korzyści ekonomiczne, ale także większy komfort mieszkania, dzięki przyjaznemu klimatowi panującemu we wnętrzach, stałej temperaturze powietrza czy braku wilgoci i pleśni. Wszystkie te korzyści udaje się osiągnąć dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej do izolacji budynku, która ograniczy przepływ powietrza przez całą konstrukcję domu.

Raz a dobrze, czyli jak najlepiej wyizolować fundamenty?

Piankę PUR warto zastosować także do wyizolowania fundamentów , co pozwoli na ich zabezpieczenie przed wilgocią, nawet na terenach szczególnie narażonych na jej działanie. Pianka poliuretanowa gwarantuje szczelność na długie lata, ponieważ nie starzeje się ani nie nasiąka wodą wraz z upływem czasu. Warto wiedzieć, że naprawa złej izolacji fundamentów wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Najlepiej więc wykonać taką inwestycję raz, ale przy użyciu najlepszych materiałów i technologii.

Ocieplenie fundamentów a wilgoć

Niewyizolowane fundamenty z czasem mogą skutkować niszczeniem posadzki w domu i przedostawaniem się wilgoci do wnętrz. Pianka PUR to najlepsza alternatywa dla styropianu ekspandowanego, który nasiąka wodą i nie jest odporny na zniszczenia. Ponadto pianka poliuretanowa dokładnie wypełnia każdą szczeliną, a jej parametry techniczne są lepsze nawet o 50% niż w przypadku standardowych materiałów.

Natrysk pianki poliuretanowej – Śląsk i okolice, zapewniamy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, certyfikowany produkt, a także szybką realizację zamówienia.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

[]
1 Step 1
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder